- مازندران - فراخوان یادواره هنری «خاتم سلیمان» منتشر شد

فراخوان یادواره هنری «خاتم سلیمان» منتشر شد

تاریخ 19 دی 1398 ساعت 11:38:35
منبع: واژه روز
کد خبر: 000215
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران فراخوان تولید آثار هنری ویژه سردار سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» را منتشر کرد.
فراخوان یادواره هنری «خاتم سلیمان» منتشر شد

به گزارش واژه روز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از انتشار فراخوان یاواره هنری «خاتم سلیمان» ویژه سردار سلیمانی خبر داد و گفت: سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان با هدف گرامیداشت نام و یاد سردار سلیمانی و تولید آثار خلاقانه و الهام‌بخش از زندگی و فعالیت‌های این شهید یادواره هنری «خاتم سلیمان» را برگزار می‌کنند.

«عباس زارع» افزود: این یادواره با محوریت سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» و در موضوع‌های «ولایتمداری، شهادت»، «محور مقاومت، آزادگی» و «مردم‌داری و ساده‌زیستی» در 4 بخش طراحی پوستر، تایپوگرافی، موشن گرافیک و پویانمایی برگزار می‌شود.
وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد هنری برای شرکت در هر کدام از بخش‌ها آزاد هستند و می‌توانند در هر بخش 3 اثر به دبیرخانه جشنواره بفرستند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان مازندران تصریح کرد: آخرین مهلت فرستادن اثر به دبیرخانه 15 بهمن است و آثار برگزیده و تقدیر از آثار برتر بهمن ماه انجام خواهد شد. به نفرات اول هر بخش دیپلم افتخار و 500 هزار تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد. به نفر دوم و سوم هر بخش نیز به ترتیب 300 و 200 هزار تومان همراه با لوح تقدیر اهدا می‌شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.