- مازندران - نشست «عصری با شعر» در ساری برپا شد

نشست «عصری با شعر» در ساری برپا شد

تاریخ 19 دی 1398 ساعت 10:07:00
منبع: مهر
کد خبر: 000213
«عصری با شعر» با موضوع روشنگری‌های فاطمی با ابتکار ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ساری برگزار شد.
نشست «عصری با شعر» در ساری برپا شد

به گزارش واژه روز به نقل از مهر، «سرهنگ ولی الله امیری» جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران عصر چهارشنبه در عصری با شعر با گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: خون سردار شهید، برنده‌تر، اثربخش تر و کارسازتر است و وجود ایشان هدیه‌ای به ملت ایران و ملت‌های مسلمان بوده است.

وی افزود: ما در ادامه راه سردار شهید سلیمانی و جبهه مقاومت ثابت قدم هستیم و ملت نیز در روزهای گذشته این مسئله را اثبات کرده است و با پیروی محض از ولایت فقیه در این راه ثابت قدم خواهیم ماند.

سرهنگ امیری با تاکید بر قدرت ارتباطات هنرمندان در عصر کنونی ادامه داد: عصری با شعر اولین تجربه ستاد با کمک دستگاه‌های فرهنگی از جمله تبلیغات اسلامی مازندران است.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران یادآور شد: عصری با شعر با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله ارشاد، حوزه هنری، صدا و سیما و تبلیغات اسلامی برپا شده است و این مراسم در دو منطقه دیگر استان برگزار خواهد شد. سرهنگ امیری تصریح کرد: در این عصر و زمان برای احیا، ترویج و نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیازمند حمایت هنرمندان هستیم.

وی مطالبه گری اجتماعی، مسئولیت پذیری، نقد و نقدپذیری و نه به بی تفاوتی را مسئولیت بسیار مهم برشمرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.