- مازندران - سه دوره آموزشی گردشگری در استان مازندران برگزار می شود

سه دوره آموزشی گردشگری در استان مازندران برگزار می شود

تاریخ 02 تیر 1399 ساعت 16:33:50
منبع: واژه روز
کد خبر: 000754
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برگزاری سه دوره آموزشی گردشگری به صورت مجازی در استان مازندران خبر داد.
سه دوره آموزشی گردشگری در استان مازندران برگزار می شود

به گزارش واژه روز، «مهران حسنی» گفت: این سه دوره آموزشی جهت آموزش شاغلان تاسیسات گردشگری و تمامی فعالان این حوزه در بخش های مختلف خدمت رسانی در مبحث گردشگری برنامه ریزی شده است که به صورت مجازی و توسط موسسه هفت اقلیم طبرستان برگزار می شود.

وی افزود: مدیریت اکوتوریسم جوامع محلی و روستاهای هدف گردشگری، کاربرد فن آوری های نوین در گردشگری و اصول آداب پذیرایی از سرفصل های آموزشی در این دوره است.

این مسئول با تاکید بر اهمیت آموزش در رشد و توسعه گردشگری در یک منطقه اظهار کرد: در سال های گذشته دوره های مختلف گردشگری با سرفصل های مرتبط، جهت آموزش نیروهای انسانی شاغل درگردشگری برگزار شده است که مورد استقبال قرار گرفت.

معاون گردشگری مازندران با اشاره به فراگیر بودن صنعت گردشگری و لزوم تعامل و همکاری دستگاه ها و نهادهای مختلف خدمت رسانی برای ارتقای کیفیت خدمت رسانی در گردشگری خاطرنشان کرد: استفاده از مبحث آموزش با روش های جدید می تواند نگاه به صنعت توریسم را تغیر دهد و زمینه همکاری بین بخشی را فراهم کند.

دوره آموزش شاغلان گردشگری در روزهای دوم، سوم و پنجم تیرماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi