- مازندران - مازندران با ۳۲ غرفه به نمایشگاه بین‌المللی گردشگری می‌رود

مازندران با ۳۲ غرفه به نمایشگاه بین‌المللی گردشگری می‌رود

تاریخ 15 بهمن 1398 ساعت 10:07:32
کد خبر: 000338
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که این استان امسال با ۳۲ غرفه در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی شرکت می‌کند.
مازندران با ۳۲ غرفه به نمایشگاه بین‌المللی گردشگری می‌رود

به گزارش واژه روز به نقل از ایرنا، نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی کشور هر سال با میزبانی استان تهران به عنوان پایتخت کشور محفل فعالان صنعت گردشگری و گردشگران است.

مازندران پارسال با برپایی ۲۸ غرفه در نمایشگاه دوازدهم شرکت داشت.

«مهران حسنی» گفت: برای استان مازندران فضایی به اندازه هزار و ۲۶۲ در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام این که ۳۲ شرکت کننده به نمایندگی از مازندران در این فضای نمایشگاهی شرکت می‌کنند، گفت: غرفه‌های مازندران شامل مجتمع‌های گردشگری، هتل‌ها، آژانس‌های سیاحتی و جهانگردی، مراکز سرگرمی و تفریحی و همچنین هنرمندان صنایع دستی است.

معاون گردشگری مازندران زمان برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری را ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران اعلام کرد.

حسنی به اهمیت حضور مازندران در نمایشگاه گردشگری اشاره کرد و گفت: نباید به حضور مازندران در این رویداد به عنوان موضوع بی‌اهمیت و بی‌تاثیر نگاه کرد.

وی حضور مستمر در نمایشگاه های بین‌المللی را یک فرصت استثنایی برای بازاریابی گردشگری استان مازندران عنوان کرد و افزود: این فرصتی است که مجموع کامل ظرفیت‌های مازندران در یک بسته یا یک مکان عرضه شود.

معاون گردشگری مازندران همچنین به موضوع سرمایه‌گذاری اشاره کرد و گفت: نمایشگاه‌های بین‌المللی توان بالایی برای ارائه ظرفیت‌های مازندران به منظور سرمایه‌گذاری خارجی در بخش گردشگری دارند که می‌تواند در پیشبرد برنامه‌های صنعت توریست استان نقش مهمی داشته باشد.

حسنی همچنین به رویداد مازندران پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ کشورهای اکو اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین اولویت ما برای امسال ایجاد کانال‌های ارتباطی با حوزه گردشگری کشورهای عضو اکو است که حتما در نمایشگاه امسال حاضر خواهند شد.

وی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی ایران را بهترین فضا برای میزبانی مذاکرات ۲۰۲۲ مازندران توصیف کرد و افزود: معرفی جاذبه‌ها و زیرساخت‌های گردشگری استان برای میزبانی ۲۰۲۲ مهم‌ترین راهبرد ما در نمایشگاه امسال است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi