- مازندران - کلنگ‌زنی ۱۸ پروژه میراث ‌فرهنگی مازندران در دهه فجر

کلنگ‌زنی ۱۸ پروژه میراث ‌فرهنگی مازندران در دهه فجر

تاریخ 15 بهمن 1398 ساعت 11:04:29
منبع: فارس
کد خبر: 000337
مدیر کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از افتتاح و کلنگ زنی 18 پروژه با حجم کل سرمایه‌گذاری بیش از 5 هزار و 161 میلیارد ریال، در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران خبر داد.
کلنگ‌زنی ۱۸ پروژه میراث ‌فرهنگی مازندران در دهه فجر

به گزارش واژه روز به نقل از فارس، «سیف الله فرزانه» گفت: در ایام دهه فجر، یک هتل پنج ستاره، واحد پذیرایی و متل با حجم کل سرمایه گذاری 3 هزار و 610 میلیارد ریال، در شهرستان بابلسر، بابل و نوشهر افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به افتتاح 9 اقامتگاه بوم‌گردی در سطح استان گفت: در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، این مجموعه‌ها با حجم کل سرمایه‌گذاری بیش از 23 میلیارد ریال در شهرستان‌های رامسر، بهشهر، گلوگاه، بابل، عباس آباد، سوادکوه و تنکابن، افتتاح خواهد شد.

مدیر کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با تأکید بر اهمیت رونق تولید و استقبال خوب از ایجاد کارگاه های صنایع دستی در سطح استان، گفت: افتتاح 5 کارگاه صنایع دستی، سفال سنتی، سفال و سرامیک، آموزش لاک‌تراشی با حجم کل سرمایه‌گذاری بیش از ٢٨ میلیارد ریال در شهرستان‌های آمل، ساری و رامسر از برنامه‌های این ایام خواهد بود.

وی در پایان گفت: کلنگ‌زنی پروژه مجتمع گردشگری با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری بیش از هزار و 500 میلیارد ریال در ایام دهه فجر را داریم. همچنین با افتتاح 18 پروژه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برای 324 نفر شغل، ایجاد خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi