- مازندران - رویدادهای کرونایی مازندران تبدیل به مستند نمایشی می‌شود

رویدادهای کرونایی مازندران تبدیل به مستند نمایشی می‌شود

تاریخ 06 فروردین 1399 ساعت 11:10:49
منبع: ایرنا
کد خبر: 000526
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: تمام رویدادهای کرونایی مازندران و فعالیت‌هایی که در این زمینه انجام گرفته و یا در حال انجام است ، مستندسازی شده و به نمایش گذاشته خواهد شد.
رویدادهای کرونایی مازندران تبدیل به مستند نمایشی می‌شود

به گزارش واژه روز به نقل از ایرنا، «واحد عبدالهیان» افزود: بر اساس مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا، جهاد دانشگاهی مسئول جمع آوری اتفاقات و اقدامات مقابله با ویروس کرونا است و مستند سازی را در تمامی زمینه ها از جمله اقدامات پزشکی ، اقدامات خیرین ، پویش های مردمی ، اقدامات دستگاه های اجرایی برای مقابله با ویرس کرونا انجام می دهد.

وی با اعلام اینکه تاکنون تمامی دستگاه های اجرایی و خدماتی گزارشات خود را به جهاد دانشگاهی ارسال کرده اند ، گفت : از مجموع گزارشات ارسالی ۸۰ درصد به صورت متن و کتبی و حدود ۲۰ درصد به صورت تصاویر و فیلم است که علاوه بر ارسال به فرماندهی و ستاد مقابله با ویروس کرونا، به صورت سندی مکتوب برای فعالیت های قابله با کرونا بایگانی خواهند شد.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: یکی از برنامه های جهاد دانشگاهی علاوه بر جمع‌آوری و مستند سازی اقدامات، ساخت مستندهای نمایشی برای به تصویر کشیدن رویدادها و اقدامات کرونایی در مازندران است و به همین منظور به تمامی نهادهای خدماتی، دستگاه های اجرایی و حتی گروه های مردمی برای ارسال اقدامات خود به صورت عکس و فیلم و کلیپ ویدئویی فراخوان داده شده است.

وی افزود: بر اساس بررسی ها نیمی از تصاویر و فیلم های ارسال شده قابلیت تبدیل به مستند های نمایشی را دارند.

عبدالهیان تاکید کرد: دریافت گزارش از نهادهای دولتی مربوط به دوره خاصی نیست و این روند تا عادی شدن شرایط کرونایی ادامه خواهد داشت.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران به جمع آوری صدها عکس و کلیپ از منابع مردمی و نهاد های اجرایی اشاره کرد و گفت: سعی خواهیم کرد بخشی از داده های حاضر را به صورت مستمر تبدیل به مستند های نمایشی کنیم تا در معرض دید عموم قرار گیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi