- مازندران - تماشای رایگان فیلم‌های بخش سیمرغ و پروانه‌ها برای دانش‌آموزان

تماشای رایگان فیلم‌های بخش سیمرغ و پروانه‌ها برای دانش‌آموزان

تاریخ 14 بهمن 1398 ساعت 11:47:40
منبع: واژه روز
کد خبر: 000328
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: تماشای فیلم‌های بخش «سیمرغ و پروانه ها»ی جشنواره فجر برای دانش آموزان رایگان است.
تماشای رایگان فیلم‌های بخش سیمرغ و پروانه‌ها برای دانش‌آموزان

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» گفت: اکران همزمان فیلم‌های سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر با تهران از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه در سینما سپهر ساری انجام خواهد شد که تماشای فیلم‌های نوبت صبح در بخش «سیمرغ و پروانه‌ها» مانند دوره های گذشته برای دانش‌آموزان رایگان است.

وی از هماهنگی با آموزش و پرورش استان برای حضور دانش‌آموزان مازندرانی برای دیدن فیلم‌های کودک و نوجوان این جشنواره خبر داد و تصریح کرد: در راستای ارتباط و آشنایی بیشتر جامعه، به ویژه جوانان و نوجوانان با هنر هفتم، علاوه بر اکران رایگان برای دانش‌آموزان، مددجویان بهزیستی، کمیته امداد، مراکز توانبخشی و سازمان‌های مردم‌نهاد نیز برای تماشای فیلم‌های نوبت صبح رایگان به سینما می‌روند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه افزود: 18 فیلم طی برگزاری جشنواره در مازندران در 26 سانس اکران خواهد شد که از این تعداد، 5 فیلم در بخش سیمرغ و پروانه‌ها (کودک و نوجوان) است که ساعت 10 صبح روزهای 15، 16، 19، 20 و 21 بهمن روی پرده می‌روند. 13 فیلم دیگر نیز در بخش سودای سیمرغ و نگاه نو با ۲۱ اکران از 15 تا 21 بهمن اکران خواهد شد.

زارع از مردم فرهنگ‌دوست مازندران برای دیدن فیلم‌های جشنواره فجر از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۱ بهمن ماه در سینما سپهر ساری دعوت کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیط سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر به سایت ایران کنسرت www.iranconcert.com مراجعه کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi